Par preču zīmēm

Color Kids

Color Kids radās 1997.gadā kā Active Sportswear pašu zīmols bērniem. Spilgtais dizains, apģērbu izturīgums un funkcionalitāte ir padarījusi to pazīstamu arī ārpus Dānijas robežām, lielākajā daļā Eiropas un šobrīd zīmols ir jo īpaši pazīstams visā Skandināvijā.

Color Kids apģērbs radīts dažādām rotaļām, - skriešana, lekšana, kāpelēšana un slidināšanās ir nopietna pārbaude bērnu apģērbam, līdz ar to tā auduma kvalitātei jābūt nevainojamai. Color Kids apģērbs ir izstrādāts un radīts, lai to nēsātu dienu no dienas, ik vasaru un ziemu, nezaudējot tā spilgtās nokrāsas. Papildus tam Color Kids savu virsdrēbju ražošanā neatpaliek no jaunākajiem tehnoloģiskajiem sasniegumiem siltumizolācijas, ūdens pretestības un mitruma novadīšanas jomā, nodrošinot, ka aktīvs bērns ir sauss un viņam ir silti neskatoties uz laika apstākļiem, lai kādi tie būtu.

 

Brands4Kids

Brands4kids izplata un pārstāv labākos bērnu apgerbu ražotājus: Pippi, CeLaVi, Mala, Minymo un Me Too.
Brands4kids ir dāņu kompānija, pastāvīgi bāzēta Jutlandes tīrumos. Bet neskatoties uz to, jūtamies ļoti mājīgi arī Eiropā un uzskatam to par mūsu spēļlaukumu.
Apģērbs ko mēs izplatām atspoguļo mūsu vietējo mantojumu ar Eiropas ietekmi. Mūsu vidus-Jutlandes saknes liek mums likt uzsvaru uz izturību un kvalitāti. Eiropas centrālēs mēs ķeram iedvesmu dizainam, krāsam un rakstiem, audumiem un piegriezumiem. Rezultātā rodas apģērbs, kas ir perfekti piemērots glauniem, stilīgiem un sportiski aktīviem bērniem vecumā no 0 līdz 12 gadiem, kas dzīvo lai spēlētos.

„Minymo” ir stilīgs un praktisks apģerbs- ražots spēļu spēlēšanai, pievēršot uzmanību detaļām un sīkumiem.
Meitenes – dāmīgas, mīlīgas, bet ar odziņu. Zēni- stilīgi un glauni. Mūsdienīgs dizains ar skandināvu pieskārienu. Vienkārši, naivi raksti un ērti piegriezumi. Apģērbus ir iespējams kombinēt daudz dažādos veidos. Kvalitatīvs apģērbs par pieņemamu cenu.

„CeLaVi” veidots ar uzsvaru uz labsajūtu. Tai būtu jābūt lieliskai izklaidei- būt par „mazo piedzīvojumu meklētāju”, kurš spēlējas, skrien un priecājas jebkuros laikapstākļos.
Apģērbs ir izturīgs, izskatīgs un košs. Skaisti rakstu motīvi atkārtojas gan uz lietus apģerba, gan uz lietus gumijas zābakiem un var tikt kombinēti nebeidzami daudz veidos.
CeLaVi piedāvā arī kokvilnas un vilnas apakšveļu, un pidžamu klāstu, ko ir komfortabli nēsat arī pēc daudz mazgāšanas reizēm.


House Doctor

House Doctor – vitamīni stilīgākai, vairāk iedvesmojošākai un daudz personiskākai mājai!

House Doctor ir ģimenes vadīts interjera dizaina bizness, kas dibināts 2001.gadā. Uzņēmumu vada dzīvespriecīgas māsas un brālis – Rikke Juhl Jensen, Gitte Juhl Capel un Klaus Juhl Pedersen. Šodien viņu galvenajā birojā Dānijā Ikast pilsētā 50 uzticami „mājas doktori” strādā pie pašreizējo tendenču noskaidrošanas un jaunu, greznu interjera aksesuāru izstrādes mūsdienu mājas videi.

House Doctor produkti ir pašu izstrādāti, un tiek pārdoti, izmantojot arvien augošo izplatītāju tīklu, lielākajā daļā Eiropas, Jaunzēlandē, Japānā, kā arī citās valstīs, un nu arī Siguldā, Latvijā!

 

Nicolas Vahe

Nicolas Vahé – mīlot labu garšu!

Nicolas Vahé ir vīrs, kas pats ar savu vārdu pārstāv gardēžu zīmolu. Pēc izglītības šefpavārs, šokolādes un konditorejas iztrādājumu veidotājs, ar daudzu gadu pieredzi, kas gūta Francijas un Dānijas restorānos, Nicolas Vahé 2005.gadā radīja pats savu gardēžu produkcijas kolekciju. Un tieši vienam cilvēkam bija jo īpaši spēcīga ietekme uz viņa izaugsmi Francijā un sākotnējo dzīves ceļu kā veiksmīgam gastronomijas uzņēmējam.

”Kā bērns savas vasaras brīvdienas es pavadīju laukos pie saviem vecvecākiem, un mana mīļākā nodarbe bija ēst gatavošana kopā ar vecmāmiņu viņas virtuvē. Virtuvē viņa bija visu laiku, gatavodama visvairāk apbrīnotos ēdienus no pašmājās izaudzētām izejvielām. Patiesībā tās bija viņas oriģinālās ievārījumu receptes, kas lika man izveidot pašam savu kolekciju. Es bieži domāju par savu vecmāmiņu, kas būtībā iedvesmoja mani uzdrošināties dzīvē kļūt par šefpavāru un visbeidzot uzņēmēju.”


Ib Laursen

Vecākajā Dānijas pilsētā Ribe, senajā Vikingu apmetnē atrodas uzņēmums Ib Laursen, kas, balstoties uz ziemeļnieku dizaina tradīcijām, 4 reizes ik gadu rada jaunu unikālu un mājīgu interjera lietu kolekciju. Kompāniju 1972.gadā dibināja pats Ib Laursen un šobrīd to vada viņa dēls Peter Laursen.
Dizains lielākajai daļai lietu ir pašu veidots galvenajā ofisā Ribe pilsētā un ražots pie atlasītiem ražotājiem Tālajos Austrumos, pirms tiek sūtīts uz veikaliem vairāk kā 20 valstīs – un tagad arī uz vienu no vecākajām „apmetnēm” Latvijā – uz Siguldu!

 

Nordal

Ģimenes uzņēmumu Nordal 1991.gadā dibinājuši Ingolf un Annie Nordal, un šodien arī viņu bērni Signe un Mads ir daļa no kompānijas. Savu darbību viņi uzsāka, importējot mēbeles no Indijas, taču šobrīd viņi piedāvā ļoti plašā klāstā pašu dizainētus interjera produktus, kas visi kā viens piešķirs Jūsu mājai mazliet vairāk romantikas un prieka.


Stölzle Lausitz

Saksijas zemē Weisswasser pilsētā atrodama stikla ražotne Stölzle Lausitz. Dibināta 1889.gadā, tā ir piederīga Vācijas stikla veidotāju bagātajai vēsturei. Pirms Otrā Pasaules Kara Stölzle Lausitz bija lielākā ražotne Vācijā. Šobrīd tās īpašnieks ir investors no Austrijas, un tā ierindojas starp vadošajiem vīna glāžu biznesa uzņēmumiem, saražojot 40 milj. glāžu četrās ražotnes līnijās.

Gudrs kvalitātē un formās Stölzle Lausitz, iespējams, ir pat vadošais uzņēmums, salīdzinot ar citiem labiem vīna glāžu ražotājiem. Tā bezsvina piejaukuma kristāldzidrās glāzes apzīmē inovāciju un kvalitāti, mirdzumu, augstu mehānisko izturību un noturību mazgāšanai trauku mašīnās, kā arī ideālu cenas un kvalitātes attiecību. Stölzle Lausitz ir specializējies mehāniski izvilktu un kausētu glāžu kājiņu ražošanā, tādējādi iztiekot bez savienojuma vietas starp to un glāzes sieniņām.

 

LaFinesse

LaFinesse ir dāņu kompānija, specializējusies interjera priekšmetu un dāvanu industrijā. LaFinesse nepārtraukti uzlabo savu produktu sortimentu, lai vienmēr nodrošinātu klientus ar jauniem un pārsteidzošiem produktiem. Viņi smeļamies iedvesmu iedvesmojoties no dažādām pasaules vietām - lai arī franču interjera dizains turpina būt pat lielāko iedvesmas avotu LaFinesse piedāvājumā.

 

Bovictus

Bovictus stāsts sākās 1992.gadā, kad īpašnieks Kim Krull Jørgensen spēra pirmo soli pretī apziņai par vairumtirdzniecības uzņēmuma radīšanu, kas radītu dāvanas un industriāla dizaina produktus vidējā līmeņa pircējiem.

Kim Krull Jørgensen profesionālā pieredze ir ļāvusi uzņēmumam saglabāt veiksmīgu skatu līdz pat šodienai.

Gadiem ejot un pasaulei mainoties, arī uzņēmums Bovictus ir piedzīvojis vairākas pārmaiņas. Šie gadi ir parādījuši plašu iekšējo koncepciju un zīmolu klāstu, citu uzņēmumu iegādi un pastāvīgas pūles, lai klienti uzskatītu uzņēmumu par drošu darījumu partneri.

Šodien Bovictus ir moderns vairumtirdzniecības uzņēmums, kas piedāvā plašu funkcionāli izstrādātu sadzīves priekšmetu klāstu.

Uzņēmums strādā tikai ar savām kolekcijām un zīmoliem, kas izstrādāti ciešā sadarbībā ar talantīgiem un novatoriskiem dizaineriem un tiek pārdoti caur zīmoliem “Zone”, “Villa Collection” un “KJ Collection”.

 

Wally & Whiz

„Wally & Whiz” ir augstākās kvalitātes želejkonfektes. Tās nesatur alkoholu, glutēnu, laktozi, un dzīvnieku produktus. Konfekšu gatavošanā izmantotas tikai dabīgas izejvielas- bez mākslīgām krāsvielām un garšvielām. Uzņēmuma dibinātaju gatavotas želejkonfektes ar unikālu garšu.

Rūpējoties par vasarīgu garšu un noskaņu konfektēs izmantotas ogas un augļi, kas veido svaigu un gardu kontrastu konfekšu saldumam.

Lai saglabātu ogu un augļu dabīgās īpašības, to ekstrakti tiek gatavots no svaigām un dabīgām ogām un augļiem. Šie ekstrakti ir brīvi no piemaisījumiem, kas var radīt alerģiskas reakcijas.
Zemenes, upenes, greipfrūti un smilšērksķi tiek sasaldēti, izžāvēti un sasmalcināti, lai nodrošinātu, ka viss labākais- garša un krāsa tiek saglabāta. Un tieši tādēļ šīm lieliskajām konfektēm nav piejauktas krāsvielas vai konservanti!

 

Lakrids by Johan Bülow

2007.gada sākumā Johans Bulovs sāka eksperimentēt ar lakricas gatavošanu viņa mammas virtuvē, Svaneke pilsētā uz nelielas salas- Bornholmas.

Viņa galvenā ideja bija pagatavot lakricu gardēžiem no dabīgām izejvielām, taču tas prasīja daudz mēnešus darba, testēšanas un ceļošanas, lai atrastu ne tikai īsto recepti, bet arī labāko tehniku lakricas gatavošanai.

Visbeidzot, 7.jūlijā pirmā lakrica bija pieejama veikalos, kas atvērās 10:00 no rīta, un jau pēc dažām stundām- 12:30 visa lakrica bija izpārdota! Visas vasaras garumā mašīnas darbojās 18-19 stundas diennaktī ražojot lakricu un kad tūristu sezona beidzās, Johans Bulovs zināja, ka ir izgudrojis kaut ko īpašu. Vairāk kā 50 delikatešu veikali kontaktēja Johanu prasot atļauju tirgot viņa lielisko produkciju savos veikalos, līdz ar lielo pieprasījumu- lakricu ražošana tika paplašināta un pārcelta uz Kopenhāgenu.

Šodien, viņa bezglutēna lakrica tiek pārdota visā pasaulē, sākot ar Dubaju un beidzot ar Ņujorku! Un tagad arī Latvijā- Kalhoj veikalā Siguldā!

 

T-Town Copenhagen

Perfekta tradīciju un inovāciju kompozīcija.

T-Town ir bioloģiskas tējas maisījumi, kas eleganti balansē uz tradīciju un inovāciju robežas. Tējas un garšas no dažādiem kontinentiem tiek apvienotas, lai radītu bagātīgu garšu un sajūtu apvienojumu tējas tasē.

Visas izmantotās tējas lapiņas, ziedi un eļļas ir dabīgas un tīras. Bez sintētiskiem piejaukumiem, garšu un smaržu pastiprinātājiem.

Tāpēc T-Town tējas aromāts ir delikāts, patīkams un neuzbāzīgs. Dabas aromāts.

Atlaides līdz 70%

pieraksties mūsu jaunumu izsūtnei un saņem līdz pat 70% atlaides!

  • Kosmētika
  • Delikateses gardēžiem
  • Mājas interjers
  • Bērnu apģērbs