Vairāk skatu

Šķīvis, sarkanas svītras

Baltas krāsas šķīvis ar smalku sarkanas krāsas rakstiņu no Casablanca kolekcijas, kas piedāvā ikdienas traukus ar dzīvespriecīgiem un pamanāmiem rakstiem.

Šis šķīvis izmantojams gan deserta pasniegšanai, gan kā apakštasīte. Tas lieliski izskatīsies arī uz viesistabas galdiņa piepildīts ar konfektēm vai riekstiņiem. Šķīvis ir kvadrāta formas.

Šķīvis ir maigi krēmīgi baltā krāsā, taču maigi sarkanie raksti padara to skandināvisku un pat elegantu un košu! Īpaši labi izskatīsies kopā ar pelēkiem traukiem.

Platums - 12,5 cm
Garums - 12,5 cm

Vecākajā Dānijas pilsētā Ribe, senajā Vikingu apmetnē atrodas uzņēmums „Ib Laursen”, kas, balstoties uz ziemeļnieku dizaina tradīcijām, 4 reizes ik gadu rada jaunu unikālu un mājīgu interjera lietu kolekciju. Kompāniju 1972.gadā dibināja pats Ib Laursen un šobrīd to vada viņa dēls Peter Laursen. Dizains lielākajai daļai lietu ir pašu veidots galvenajā ofisā Ribe pilsētā un ražots pie atlasītiem ražotājiem Tālajos Austrumos, pirms tiek sūtīts uz veikaliem vairāk kā 20 valstīs – un tagad arī uz vienu no vecākajām „apmetnēm” Latvijā – uz Siguldu!

Atlaides līdz 70%

pieraksties mūsu jaunumu izsūtnei un saņem līdz pat 70% atlaides!

  • Kosmētika
  • Delikateses gardēžiem
  • Mājas interjers
  • Bērnu apģērbs