Vairāk skatu

Termo tērps, melns

* Obilgāti aizpildāmie lauki

Regulārā cena: 30,00 €

Īpašā cena 21,00 €

"CeLaVi" divdaļīgs termo tērps melnā krāsā. Tam piemīt pārbaudītas un kvalitatīvas īpašības- neilona audums, kas ir netīrumus atgrūdošs un izturīgs, kā arī termo regulācijas funkcija, nodrošinot siltumu vēsā laikā un nesviedrēšanu siltākā laikā.
Tērpam ir kokvilnas piedurkņu un bikšu staru apmales, kas padara tērpu ērtu un pieguļošu.
Jaciņā iestrādāts rāvējslēdzējs, kuram kakla daļā kokvilnas aizdare, nodrošinot, ka bērna kaklam netraucē metāla rāvējslēdzējs.

Tērpam uz ceļiem un aizmugures daļā iestrādāts raupjāks audums, kas neļaus audumam sabojāties vai izirt, nokrītot uz ceļiem vai daudz rāpojot.

Tērps lieliski piemērots vēsākām pavasara vai rudens dienām, kā arī lietošanai kā papildus siltuma kārta zem ziemas kombinezona.

Tērpu iesakām vilkt zem Celavi lietus tērpa starpsezonās, nodrošinot siltumu kamēr lietus tērps nodrošina mitrumizturību.
„CeLaVi” veidots ar uzsvaru uz labsajūtu. Tai būtu jābūt lieliskai izklaidei- būt par „mazo piedzīvojumu meklētāju”, kurš spēlējas, skrien un priecājas jebkuros laikapstākļos. Apģērbs ir izturīgs, izskatīgs un košs. Skaisti rakstu motīvi atkārtojas gan uz lietus apģerba, gan uz lietus gumijas zābakiem un var tikt kombinēti nebeidzami daudz veidos.

Atlaides līdz 70%

pieraksties mūsu jaunumu izsūtnei un saņem līdz pat 70% atlaides!

  • Kosmētika
  • Delikateses gardēžiem
  • Mājas interjers
  • Bērnu apģērbs