Vairāk skatu

Mitrumizturīgi cimdi, pelēki

* Obilgāti aizpildāmie lauki

Regulārā cena: 11,95 €

Īpašā cena 8,37 €

"CeLaVi" cimdi bērniem no "Brands4kids". Cimdi ir universālā krāsā - pelēkā. Cimdiem piemīt pārbaudītas un kvalitatīvas īpašības.

-100% ūdensnecaurlaidība.
-Ūdensnecaurlaidība ir 3000 mm.
-Vēja un ūdensnecaurlaidīgas šuves.
-Kvalitatīvi 3M atstarotāji.
-Nesatur PVC, ftalātus un niķeli.

"CeLaVi" brenda apģērbi ir kvalitatīvi un atbilst visiem standartiem. Lietus apģērbs bērnu ne tikai pasargās no lietus un vēja, bet tas arī lieliski izskatīsies, bērns tajā varēs kustēties brīvi un justies ērti. Parasti iesaka lietus drēbes meklēt tādas, kam ir ūdensnecaurlaidība virs 2000 mm, bet tieši šīm "CeLaVi" bērnu drēbēm ūdensnecaurlaidība ir 3000 mm. Pie "CeLaVi" lietus apģērba komplekta iesakām arī iegādāties mūsu piedāvātos "CeLaVi" gumijas zābaciņus. Kvalitatīvs lietus apģērbs un gumijas zābaciņi būs kā ļoti praktisks risinājums, lai bērns varētu spēlēties un doties savās ikdienas gaitās svaigā gaisā arī lietainās dienās. Ņemiet vērā, ka jābūt uzmanīgiem ar lētiem lietus apģērbiem, kas bieži gatavoti no PVC - tos parasti grūti kopt un pastāv iespēja, ka šie apģērbi satur ftalātus.

Cimdi:

38% poliuretāns.

62% poliesters.
„CeLaVi” veidots ar uzsvaru uz labsajūtu. Tai būtu jābūt lieliskai izklaidei- būt par „mazo piedzīvojumu meklētāju”, kurš spēlējas, skrien un priecājas jebkuros laikapstākļos. Apģērbs ir izturīgs, izskatīgs un košs. Skaisti rakstu motīvi atkārtojas gan uz lietus apģerba, gan uz lietus gumijas zābakiem un var tikt kombinēti nebeidzami daudz veidos.

Atlaides līdz 70%

pieraksties mūsu jaunumu izsūtnei un saņem līdz pat 70% atlaides!

  • Kosmētika
  • Delikateses gardēžiem
  • Mājas interjers
  • Bērnu apģērbs